29.04.- 01.05.2011 HALTER VALLEY

Club Jeep CZ byl opět přítomen na  RANCH RODEO  Halter Walley a zahájení PRO RODEO TOUR!

Účastnili jsme se jak je již pravidlem zahájení rodeo sezony 2011,  stále oblíbenějšího Ranch Rodea v Halter Valley  o titul Champion Czech rebublic. Účast jezdců byla fantastická něco přes 80 jezdců! Musíme poděkovat pořadatelům za skvělou zábavu a azyl ve westernovém městečku pro nás i naše vozy Jeep!

.

Pokec k tématu na Jeep fóru zde,

Program a info:

Soutěží se vždy v pěti základních disciplínách a jedné doplňkové. Při časové rezervě bude vyhlášená dodatečná disciplína formou jackpotu.
.
Po finálovém kole bude uzavřena bodová klasifikace a při velké večerní show s pyrotechnickými efekty bude vyhlášen Champion v jednotlivé hlavní disciplíně.

Na každého Championa čeká velká stříbrná originální přezka od jednoho z hlavních sponzorů amerického profesionálního rodea Montana Silversmith. Každá přezka bude ryta pro konkrétní disciplínu.

Bude též vyhlášen All Around Champion Czech Republic, pro kterého je připravena zvláštní finanční odměna, speciální přezka Montana Silversmith a dobytkářské sedlo Cliff Wade od sedlářství Westman pana Milana Nepustila.

Děti i dospěláci mohou využít svezení na koních nebo se zúčastnit soutěží během dne. Nejen pro děti bude možné se svézt na elektrickém býku. Vedle tradičních steaků a mexických fazolí nabízí Cactus club stylové menu, krámek “U Bočana” pak další pochutiny. Můžete navštívit westernové obchůdky , úřad šerifa, živnost hrobaře nebo nově otevřený old style obchod.

Večer posezení s vítězi kola a s country kapelou nebo western-disco
z klávesnice Paťákovo noteboaku . . .

SOBOTA:
Start juniorských disciplín v 10 hod.
Slavnostní nástup a zahájení rodea v 12.00 hod. – včetně vysvěcení arény….
Předp. konec cca v 18.00 a večerní zábava od 19.00 hod.

NEDĚLE:

Druhá kola dvoukolových disciplín v neděli od 10 do cca 14 hod.

Club Jeep, odpolední odjezd….

.

Video z akce “Zahájení PRO RODEO TOUR”

Foto zde,